فایل ورد مقاله مدلسازي و آناليز فني و اقتصادي سيستم هيبريد فتوولتائيک / باد براي دانشگاه رازي با نرم افزار homer

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله مدلسازي و آناليز فني و اقتصادي سيستم هيبريد فتوولتائيک / باد براي دانشگاه رازي با نرم افزار homer دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله مدلسازي و آناليز فني و اقتصادي سيستم هيبريد فتوولتائيک / باد براي دانشگاه رازي با نرم افزار homer  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله مدلسازي و آناليز فني و اقتصادي سيستم هيبريد فتوولتائيک / باد براي دانشگاه رازي با نرم افزار homer،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله مدلسازي و آناليز فني و اقتصادي سيستم هيبريد فتوولتائيک / باد براي دانشگاه رازي با نرم افزار homer :


محل انتشار: دومین همایش داخلی برق
تعداد صفحات:8
نویسنده(ها):
اشکان ندیمی – دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه علوم تحقیقات کردستان

چکیده:
نیاز روز افزون جهان به انرژی و رو به پایان بودن منابع فسیلی همچنین تولید گازهای گلخانه ای و هزینه بالای استفاده از این منابع ضرورت استفاده از منابع تجدید پذیر را روز به روز نمایان تر می نماید. جهت غلبه بر تناوبی بودن منابع تجدیدپذیر نظیر باد، خورشید از ترکیب این منابع برای تولید انرژی با قابلیت اطمینان بالا استفاده می کنیم. این مطالعه بروی دانشگاه رازی کرمانشاه انجام شده است. هدف از انجام مقاله امکان سنجی و طراحی یک ریز شبکه مبتنی بر انرژی پاک و دست یابی به بهترین طرح از لحاظ اقصتادی و زیست محیطی برای تامین انرژی الکتریکی این دانشگاه می باشد. به این منظور طرح های برتر معرفی شده توسط نرم افزار مورد بررسی قرار می دهیم. ارزیابی فنی، اقتصادی و زیست محیطی این مقاله با استفاده از نرم افزار homer انجام شده است. مطالعه در دو حالت متصل به شبکه و مستقل از شبکه بررسی شده است. عمر پروژه 20 ساله می باشد. نتایج شبیه سازی نشان می دهند که حالت اتصال به شبکه اقتصادی تر و آلودگی کمتری دارد. طرح انتخاب شده شامل شبکه، توربین بادی، دیزل ژنراتور، باتری و مبدل می باشد.

توضیحات بیشتر