فایل ورد مقاله رويکزدي تحولي دربهبود تصويز اشعه ايکس دست با استفاده اس تکنيک هاي فيلتزينگ بالاگذر و پايين گذر

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله رويکزدي تحولي دربهبود تصويز اشعه ايکس دست با استفاده اس تکنيک هاي فيلتزينگ بالاگذر و پايين گذر دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله رويکزدي تحولي دربهبود تصويز اشعه ايکس دست با استفاده اس تکنيک هاي فيلتزينگ بالاگذر و پايين گذر  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله رويکزدي تحولي دربهبود تصويز اشعه ايکس دست با استفاده اس تکنيک هاي فيلتزينگ بالاگذر و پايين گذر،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله رويکزدي تحولي دربهبود تصويز اشعه ايکس دست با استفاده اس تکنيک هاي فيلتزينگ بالاگذر و پايين گذر :


محل انتشار: نخستین سمپوزیوم ملی رباتیک و هوش مصنوعی
تعداد صفحات:8
نویسنده(ها):
روح الله نخعی – دانشگاه پیام نور، عضو هیئت علمی گروه مهندسی برق، مرکز اهواز، ایران
محمد ذهابی – دانشگاه پیام نور، عضو هیئت علمی گروه مهندسی کامپیوتر و فن آوری اطلاعات، مرکز اهواز، ایران

چکیده:
منظور از بهبود توصیر پزشکی، پردازش تصاویر پزشکی برای بهبود ظاهرشان برای بیندگان بشری، برحسب کنتراست بهتر و قابلیت دید ویژگی های مورد علاقه، یا برای بهبود عملکردشان در تشخیص و تجزیه و تحلیل پی در پی بکمک کامپویتر است. در این مقاله، فیلترهای گوناگون پایین گذر و بالاگذر به خصوص فیلتر تقویت بالا (high boost filter) بر روی تصویر اشعه ایکس دست برای بهبود عملکردشان، به کارگرفته شده اند. این تکنیک ها، تکنیک های ریاضیاتی هستند که تحقق بهبودی واقعی را در عکس داده شده نشانه رفته اند. نتیجه، تصویر دیگری می شود که ویژگی های معینی از چند نظر بهتر را در مقایسه با ظاهرشان در تصویر اصلی نشان می دهد. هدف اصلی مقاله، تثبیت کردن کیفیت تصویر اشعه ایکس با استفاده از فیلتر تقویت بالا می باشد. نتایج بدست آمده از این روش، با استفاده از مقیاس های کیفیت تصویر مختلفی بررسی شده که به خوبی بهبود ظاهر تصاویر را نشان می دهد.

توضیحات بیشتر