فایل ورد مقاله کنترل بهينه فرکانس بار سيستم هاي قدرت با استفاده از الگوريتم هاي کلوني زنبورعسل و کرم شب تاب

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله کنترل بهينه فرکانس بار سيستم هاي قدرت با استفاده از الگوريتم هاي کلوني زنبورعسل و کرم شب تاب دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله کنترل بهينه فرکانس بار سيستم هاي قدرت با استفاده از الگوريتم هاي کلوني زنبورعسل و کرم شب تاب  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله کنترل بهينه فرکانس بار سيستم هاي قدرت با استفاده از الگوريتم هاي کلوني زنبورعسل و کرم شب تاب،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله کنترل بهينه فرکانس بار سيستم هاي قدرت با استفاده از الگوريتم هاي کلوني زنبورعسل و کرم شب تاب :


محل انتشار: اولین همایش ملی الکترونیکی پیشرفت های تکنولوژی در مهندسی برق، الکترونیک و کامپیوتر
تعداد صفحات:6
نویسنده(ها):
آرش رحیمی – دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل

چکیده:
در این مقاله با استفاده از الگوریتم های تکاملی کلونی زنبورعسل و کرم شب تاب یک کنترل کننده PID بهینه برای کنترل فرکانس بار سیستم های قدرت طراحی شده است. روش ارائه شده برای سیستم های قدرت سه ناحیه ای موردبررسی قرار گرفته که نتایج نشان دهنده کارایی روش های ابتکاری است. در این مقاله برای تنظیم کنترل فرکانس بار فقط نیاز به تنظیم کنترل کننده PID برای تابع انتقال در ناحیه i داریم. که با استفاده از الگوریتم های کلونی زنبور عسل و کرم شب تاب مقدار بهینه برای تنظیم کننده PID به دست آمده است. و نتایج به دست آمده از این دو روش مورد مقایسه قرار گرفته است که عملکرد میرایی مطلوب را می توان به دست آورد. نتایج شبیه سازی ها توسط نرم افزار MATLAB انجام شده است.

توضیحات بیشتر